Nasz zespół

Andrzej

Andrzej

Konstruktor i inżynier aplikacji CAD, spec od instrukcji montażu

Student wydziału mechanicznego AGH w Krakowie. Zajmuje się modelowaniem wszystkiego w Autodesk Inventor. Początkujący szkoleniowiec oprogramowania CAD/CAM. Prywatnie korzystający z Linux’a hobbistyczny programista, poszukujący powołania w programowaniu w iLogic.

Ewa

Ewa

Konstruktor i inżynier aplikacji, spec ds. bibliotek parametrycznych

Studentka wydziału mechanicznego AGH w Krakowie. Rozkłada wszystko na części pierwsze, analizuje i modeluje w oprogramowaniu CAD. Jej pasją są samoloty i nowe rozwiązania technologiczne w nich zastosowane.

Marcin

Marcin

Konstruktor, technolog, specjalista ds. projektu

Człowiek z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku konstruktora, z ogromną wiedzą technologiczną i sporym doświadczeniem z dziedziny zarządzania projektami. Od lat używa w swojej codziennej pracy narzędzi CAD/CAM, nie tylko tych pochodzących od Autodesk. Dzięki znajomości wielu konkurencyjnych narzędzi zawsze jest w stanie znaleźć te kilka miejsc w procesie  przygotowania produkcji, gdzie uda się jeszcze coś poprawić. Zdecydowanie najspokojniejszy reprezentant CADVENTURE – wyprowadzić go z równowagi to prawdziwa sztuka 🙂

Maciej

Maciej

Konstruktor i wdrożeniowiec, spec od Woodwork'a

Jedyny specjalista w Polsce realizujący wdrożenia Woodwork for Inventor, łącząc narzędzia branżowe z systemami do zarządzania 3rd party. Jest również autorem polskiej wersji tego oprogramowania i bierze czynny udział w jego rozwoju. Konstruktor z doświadczeniem w branży mechanicznej i meblowej. Od lat prowadzi szkolenia z obsługi oprogramowania CAD/CAM i sposobów jego praktycznego zastosowania w codziennej pracy, zarażając przy tym swoim entuzjazmem naszych klientów. Jego pasja to przede wszystkim mechanika i nowe technologie w projektowaniu.

Patryk

Patryk

Konstruktor i technolog, spec od CAM

Absolwent wydziału mechanicznego AGH w Krakowie. Konstruktor w branży mechanicznej, z doświadczeniem w projektowaniu z wykorzystaniem narzędzi CAD/CAM. Teraz czynnie związany z branżą szkoleniową – Autodesk Inventor, AutoCAD. Ciągle poszerzający swoje umiejętności i wiedzę dla własnej satysfakcji, a przy okazji z pożytkiem dla kariery zawodowej. Jego pasja to sport oraz nowości w technologiach projektowania i wytwarzania.

Jacek

Jacek

Architekt, spec od BIM i VR, właściciel BLUBIM

Człowiek z wizją i pasją tworzenia. Mając wielkie doświadczenie projektowe skupia się na optymalizacji procesu projektowania i zarządzania projektem, kładąc przy tym nacisk i na wszelkie nowości techniczne, jakie mogą w tym pomagać. Ceniony przez klientów za fachowe doradztwo i przekrojową wiedzę. Sporą część swojego wolnego czasu poświęca na samodoskonalenie, bo ta praca to po prostu jego hobby.

Skontaktuj się z nami